Hospoda

  Hospoda

  Klan ve hře Pán hradu.

Menu

Hlavní stránka
Slovo úvodem

Členové

Zásady

Privátní sekce

Odkazy

Pán hradu.cz

Ceníky a tabulky

Hospoda u Šedého vlka

Klany

Draci
Královští lovci
Slzy chaosu

 
 
 
 
 

U úvodního slova se obvykle očekává patos a velká síla, v tomto vás ovšem musíme zklamat. Hospoda je prostě klan pohodový, kde si nehrajeme na profesionalitu nebo velké válečné umění.

Uvítáme mezi sebou kohokoliv, kdo se aspoň trošku ztotožní s našimi Zásadami - tedy především ty hráče Pána hradu, kteří si chtějí celkem v klidu postavit svůj hrad, případně nějakou tu vesnici, vědět si rady se skřety, možná sem tam porazit nějakého toho černého rytíře a pokud dojde i na draka, budeme se cítit velmi dobře.

Proč se potom má cenu sdružovat do klanu? Tak třeba proto, abyste měli aspoň nějakou ochranu před případnými nájezdníky z klanů, pro které je válka prvním i posledním. Ale třeba i proto, že si chceme vytvořit na každém serveru hry dobrou partu, která ráda pokecá o věcech spojených se hrou i dalšími oblastmi života.

Naše filiálky budou vznikat na jednotlivých serverech postupně, takže pokud zrovna teď žádnou Hospodu na svém serveru nevidíte, prostě počkejte, až bude založení filiálky oznámeno na lokálním fóru. Potom už stačí jen podat si přihlášku a počkat, až technické podmínky dovolí její kladné vyřízení. Pokusíme se být slušní a každého přihlášeného kontaktovat, může to ale chvilku tvrat, protože Pán hradu je přece jen hra a existuje spousta důležitějších věcí v životě.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
(c) 2011 Klan Hospoda via Pavel D. F. Hrubý, paveldf@gmail.com